Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. 2. 2018

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ LOMNICE A - OPI 2019/2020

KONEČNÁ TABULKA  LOMNICE "A" OPI STOLNÍ TENIS SEZÓNA 2019/2020
Pořadí Družstvo PU V R P K Skóre Body
1. Třeboň C 20 17 1 2 0 231:129 55
2. Velenice A 20 13 6 1 0 223:137 52
3. Včelnice A 20 12 2 6 0 224:136 46
4. Rudolec A 20 11 3 6 0 222:138 45
5. Lodhéřov B 20 11 2 7 0 197:163 44
6. Suchdol B 20 11 0 9 0 188:172 42
7. Řečice B 20 9 2 9 0 194:166 40
8. Suchdol C 20 10 0 10 0 170:190 40
9. Dačice B 20 7 1 12 0 153:207 35
10. Lomnice A 20 4 2 14 0 129:231 30
11. Majdalena 20 3 0 17 0 125:235 26
12. Lásenice A 20 2 1 17 0 104:256 25
           

 

ÚSPĚŠNOST DVOUHER OPI STOLNÍ TENIS SEZÓNA 2019-2020

 
Pořadí Hráč Nar. Družstvo Elo_stab P.U. Skóre Úspěšnost
1. Kozel Jaroslav 1970 Řečice B 1577,4 14 54 : 2 96,43%
2. Dvořák Karel 1978 Třeboň C 1488,8 20 63 : 12 84,00%
3. Záruba Petr 1977 Suchdol B 1482,5 17 50 : 10 83,33%
4. Kadlec Roman 1976 Včelnice A 1492,8 11 36 : 8 81,82%
5. Kopecký Petr 1955 Velenice A 1477,3 19 57 : 16 78,08%
6. Šuhájek Libor 1977 Včelnice A 1436,9 21 62 : 22 73,81%
7. Mareš Martin 1973 Rudolec A 1436,9 17 48 : 18 72,73%
8. Ruso Miroslav 1950 Třeboň C 1443,9 18 44 : 18 70,97%
9. Šuhájek Martin 1975 Včelnice A 1439,7 20 56 : 24 70,00%
10. Kryzan Lubomír 1978 Rudolec A 1440,5 14 36 : 16 69,23%
11. Vejbora Jaroslav 1957 Lodhéřov B 1423,9 19 51 : 24 68,00%
12. Škarda Tomáš 1983 Lodhéřov B 1402,7 18 48 : 23 67,61%
13. Posel Adam 2006 Třeboň C 1409,6 17 42 : 22 65,63%
14. Cepák Miloš 1954 Velenice A 1412,5 16 39 : 21 65,00%
15. Záruba Jaroslav 1981 Suchdol B 1394,4 21 51 : 29 63,75%
16. Kněžíček Jakub 1993 Rudolec A 1375,4 14 34 : 20 62,96%
17. Bártů Zbyněk 1977 Rudolec A 1406 15 37 : 22 62,71%
18. Kuruc Ladislav 1959 Velenice A 1383 19 47 : 28 62,67%
19. Lovětínský Tomáš 1975 Dačice B 1417,5 17 41 : 26 61,19%
20. Špale Martin 1975 Lomnice A 1394,5 18 43 : 29 59,72%
21. Šubrt Josef ml. 1977 Suchdol C 1372,9 20 47 : 32 59,49%
22. Bubalová Jiřina 1978 Suchdol C 1378,7 14 29 : 21 58,00%
23. Smolík Zdeněk 1962 Řečice B 1361,1 13 27 : 20 57,45%
24. Kopřiva Ivo 1966 Majdalena 1372,5 18 38 : 29 56,72%
25. Kožera Václav 1960 Lásenice A 1336,4 17 34 : 29 53,97%
26. Šuhájková Libuše 1979 Včelnice A 1356,9 18 37 : 35 51,39%
27. Hrubý Dalimil 1969 Lodhéřov B 1348,7 18 37 : 35 51,39%
28. Klestil Marek 1973 Majdalena 1312 18 30 : 34 46,88%
29. Šustr Michal 1990 Řečice B 1318,1 14 24 : 28 46,15%
30. Souček Jiří 2000 Lodhéřov B 1304,1 16 28 : 36 43,75%
31. Šubrt Josef st. 1951 Suchdol C 1293,2 20 34 : 44 43,59%
32. Lovětínský Jiří 1968 Dačice B 1284 18 30 : 39 43,48%
33. Štěpánek Antonín 1983 Dačice B 1286,7 17 29 : 38 43,28%
34. Hruška Zdeněk 1963 Velenice A 1312,9 15 22 : 31 41,51%
35. Trsek Josef 1951 Suchdol B 1283,2 21 33 : 51 39,29%
36. Nedělka Libor 1973 Lásenice A 1340,8 11 17 : 27 38,64%
37. Maleč Martin 1973 Lomnice A 1286,9 19 29 : 47 38,16%
38. Krahulec Jan 1953 Suchdol C 1227,9 13 16 : 28 36,36%
39. Baštýř Marek 1972 Lomnice A 1286,6 15 21 : 37 36,21%
40. Průcha Karel 1958 Suchdol C 1263,5 17 22 : 39 36,07%
41. Bartoň Pavel 1972 Dačice B 1258,2 18 24 : 45 34,78%
42. Strada Jiří 1996 Řečice B 1287,9 15 19 : 36 34,55%
43. Němec Martin 1972 Lomnice A 1246,1 17 20 : 47 29,85%
44. Kuta Jiří 1963 Majdalena 1255,1 14 14 : 38 26,92%
45. Sochna Vladislav 1977 Lásenice A 1236,1 15 13 : 44 22,81%
46. Šebek Karel 1966 Lásenice A 1173,5 14 12 : 42 22,22%
47. Kopřiva Daniel 1989 Majdalena 1096,8 18 6 : 60 9,09%
 

 

ÚSPĚŠNOST ČTYŘHER OPI STOLNÍ TENIS SEZÓNA 2019-2020
             
Pořadí Dvojice Družstvo Skóre Úspěšnost
1. Šuhájek Martin, Kadlec Roman Včelnice A 9 : 1 90,00%
2. Dvořák Karel, Ruso Miroslav Třeboň C 14 : 2 87,50%
3. Kuruc Ladislav, Kopecký Petr Velenice A 15 : 3 83,33%
4. Trsek Josef, Záruba Petr Suchdol B 11 : 4 73,33%
5. Lovětínský Tomáš, Lovětínský Jiří Dačice B 9 : 5 64,29%
6. Souček Jiří, Škarda Tomáš Lodhéřov B 6 : 4 60,00%
7. Hrubý Dalimil, Vejbora Jaroslav Lodhéřov B 8 : 6 57,14%
8. Šuhájek Libor, Šuhájková Libuše Včelnice A 9 : 7 56,25%
9. Šubrt Josef ml., Šubrt Josef st. Suchdol C 11 : 9 55,00%
10. Baštýř Marek, Maleč Martin Lomnice A 7 : 7 50,00%
11. Průcha Karel, Bubalová Jiřina Suchdol C 5 : 6 45,45%
12. Štěpánek Antonín, Bartoň Pavel Dačice B 5 : 8 38,46%
13. Kopřiva Ivo, Kuta Jiří Majdalena 2 : 8 20,00%