Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. 2. 2018

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ LOMNICE B - OPIII 2019/2020

KONEČNÁ TABULKA LOMNICE "B" OPIII STOLNÍ TENIS SEZÓNA 2019/2020
             
Pořadí Družstvo PU V R P K Skóre Body
1. J. Hradec 1930 C 20 16 0 4 0 245:115 52
2. Dírná B 20 15 1 4 0 218:142 51
3. Lomnice B 20 14 1 5 0 236:124 49
4. Řečice C 20 12 2 6 0 202:158 46
5. Chlum B 20 10 4 6 0 184:176 44
6. Velenice C 20 11 1 8 0 199:161 43
7. OLD BOYS J. Hradec 20 10 2 8 0 191:169 42
8. Studená E 20 9 2 9 0 174:186 40
9. Bystřice - Plíšek 20 6 2 12 0 168:192 34
10. Novosedly B 20 5 1 14 0 144:216 31
11. Lásenice C 20 4 0 16 0 124:236 28
12. Chlum C 20 0 0 20 0 75:285 20

 

ÚSPĚŠNOST DVOUHER OPIII STOLNÍ TENIS SEZÓNA 2019-2020

       
                   
Pořadí Hráč Nar. Družstvo Elo_stab P.U. Skóre Úspěšnost
1. Voneš Roman 1979 Dírná B 1167,4 15 54 : 5 91,53%
2. Visčur Aleš 2002 Lomnice B 1160,6 13 41 : 7 85,42%
3. Vobořil Karel 1971 Řečice C 1146,6 19 64 : 12 84,21%
4. Novák Jaroslav 1939 Studená E 1205,2 15 45 : 9 83,33%
5. Hauk Pavel 1969 Velenice C 1180,3 14 41 : 11 78,85%
6. Vybíral Vladimír 1951 OLD BOYS J. Hradec 1119,8 17 51 : 14 78,46%
7. Tůma Michal 1982 J. Hradec 1930 C 1125,7 12 36 : 10 78,26%
8. Vondrášek Martin 1972 OLD BOYS J. Hradec 1089,4 16 46 : 15 75,41%
9. Icha Vojtěch 2003 Lomnice B 1013,4 14 42 : 14 75,00%
10. Maryška Radek 1978 Novosedly B 1125,6 14 41 : 14 74,55%
11. Jabůrek Vojtěch 2005 Velenice C 1096,7 17 48 : 19 71,64%
12. Pepich Pavol 1966 Chlum B 1034,8 18 43 : 18 70,49%
13. Fantyš Lumír 1961 J. Hradec 1930 C 1041,8 14 38 : 16 70,37%
14. Zvěřina Miroslav 1963 Bystřice - Plíšek 1076,3 19 52 : 22 70,27%
15. Slanina Oldřich 1983 Řečice C 1111,2 14 39 : 17 69,64%
16. Petrásek Stanislav 2003 Lomnice B 1008,8 15 40 : 18 68,97%
17. Hloušek Karel 1960 J. Hradec 1930 C 1049,6 12 33 : 15 68,75%
18. Suchý Kristián 2008 Lomnice B 968,3 11 28 : 13 68,29%
19. Dvořák Martin 1985 Dírná B 1037,4 15 38 : 20 65,52%
20. Budík Robert 1968 Řečice C 998,8 17 42 : 23 64,62%
21. Černohorský Viktor 1955 Lomnice B 1002 18 40 : 28 58,82%
22. Nováček Kačenka Jan 1970 Bystřice - Plíšek 1056,3 14 32 : 24 57,14%
23. Wratislav Evžen 1961 Dírná B 967 15 32 : 27 54,24%
24. Mazanec Jan 1960 OLD BOYS J. Hradec 987,5 17 34 : 31 52,31%
25. Maryšková Nikola 2002 Novosedly B 950,9 11 22 : 22 50,00%
26. Outlý Rostislav 1992 Chlum B 957,8 15 28 : 29 49,12%
27. Matěcha Jaromír 1973 Dírná B 920,9 16 30 : 33 47,62%
28. Zimmel Vojtěch 2000 Chlum B 890,1 11 19 : 22 46,34%
29. Ženíšek Drahoslav 1971 Velenice C 926,4 15 25 : 29 46,30%
30. Klíma Tomáš 1977 Lásenice C 936 19 34 : 40 45,95%
31. Trčka Milan 1957 Lásenice C 943,2 14 25 : 31 44,64%
32. Richter Jiří 1962 Bystřice - Plíšek 943,2 17 28 : 37 43,08%
33. Potěšil Tomáš 1970 Chlum C 863,5 10 17 : 23 42,50%
34. Vondrka Jiří 1993 Chlum C 895,8 14 23 : 33 41,07%
35. Procházka Jaromír 1952 Lásenice C 890,7 20 31 : 49 38,75%
36. Kouba Karel 1950 Novosedly B 940,8 11 15 : 27 35,71%
37. Kubín Adam 2006 Studená E 898,1 18 21 : 48 30,43%
38. Lahoda Kamil 1947 Studená E 930,6 16 17 : 39 30,36%
39. Vavřík Pavel 1962 OLD BOYS J. Hradec 809,4 18 20 : 52 27,78%
40. Šimáček Miloš 1973 Chlum B 838,6 14 12 : 35 25,53%
41. Tupý Petr 1984 Řečice C 725,4 11 9 : 31 22,50%
42. Němec Pavel 1965 Lásenice C 780,8 14 11 : 40 21,57%
43. Maryška Jan 1955 Novosedly B 770,2 14 11 : 44 20,00%
44. Komárek Karel 1970 Bystřice - Plíšek 735,4 11 8 : 34 19,05%
45. Vobořil Patrik 1995 Řečice C 786,8 15 8 : 47 14,55%
46. Maryšková Michaela 2005 Novosedly B 688,1 14 8 : 48 14,29%
47. Karpíšková Pavlína 1977 Chlum C 812,4 17 8 : 50 13,79%
48. Březovský Martin 1954 Chlum C 676,2 10 3 : 37 7,50%
49. Frejlach Radim 1969 OLD BOYS J. Hradec 606,7 12 2 : 44 4,35%

 

ÚSPĚŠNOST ČTYŘHER OPIII STOLNÍ TENIS SEZÓNA 2019-2020

       
             
Pořadí Dvojice Družstvo Skóre Úspěšnost
1. Vondrášek Martin, Vybíral Vladimír OLD BOYS J. Hradec 7 : 0 100,00%
2. Voneš Roman, Wratislav Evžen Dírná B 11 : 1 91,67%
3. Jabůrek Vojtěch, Ženíšek Drahoslav Velenice C 8 : 2 80,00%
4. Pepich Pavol, Outlý Rostislav Chlum B 10 : 3 76,92%
5. Dvořák Martin, Matěcha Jaromír Dírná B 5 : 4 55,56%
6. Zvěřina Miroslav, Nováček Kačenka Jan Bystřice - Plíšek 7 : 6 53,85%
7. Icha Vojtěch, Petrásek Stanislav Lomnice B 5 : 5 50,00%
8. Budík Robert, Vobořil Karel Řečice C 3 : 5 37,50%
9. Procházka Jaromír, Trčka Milan Lásenice C 4 : 9 30,77%
10. Richter Jiří, Makovický Jaroslav Bystřice - Plíšek 2 : 5 28,57%
11. Klíma Tomáš, Němec Pavel Lásenice C 2 : 8 20,00%