Jdi na obsah Jdi na menu
 


Organizace DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí založena roku 2012. Kromě pravidelné účasti na soutěžích, pořádá také každý rok několik sportovních akcí zaměřených především na mládež. Příspěvky z jednotlivých akcí najdete pod odkazem "Akce DTJ". Ostatní informace pod odkazy jednotlivých oddílů ...

Aktuality DTJ

Krajský turnaj stolní tenis BTM U11 Volary 10.2.2024

2.místo kategorie chlapci             Richard Černohorský

2.místo kategorie dívky                Julie Navrátilová

Fotografie najdete v našem fotoalbu

 

Bruslení zimní stadion Veselí nad Lužnicí 13.1.2024 - foto najdete v našem fotoalbu

 

Plán akcí DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí 2024

 

13.1. – Bruslení na zimním stadionu ve Veselí nad Lužnicí od 9:30 do 11:00

18.2. – Okresní turnaj mládeže ve stolním tenisu (LENTILKY) – začátek v 9:00

5.5. – Krajský turnaj mládeže ve stolním tenisu (BTM nejmladší žáci) – začátek v 9:00

11.5. – Turnaj Petanque dvojic na Farské louce- začátek v 10:00 , přihlášky do 30.4.2024 na email dtjkondor@lomnice-nl.cz

25.5. – Pěší výlet pořádaný turistickým oddílem DTJ Kondor na zříceninu hradu Dívčí Kámen

 

Okresní přebory J.Hradec - 9.12.2023

 

Kategorie U11 nejmladší žáci

1.místo (dívky)   Julie Navrátilová

2.místo (chlapci)   Richard Černohorský

 

Kategorie U13 mladší žáci

1.místo (dívky)   Julie Navrátilová

3.místo (chlapci)   Richard Černohorský      

 

 

BTM nejmladšího žactva U11 Lomnice - 12.11.2023

Kategorie chlapci

1.místo                Ondřej Batysta (Prachatice)

2.místo                Vojtěch Hadrava (Čkyně)

3.místo                Tomáš Štefan Suchý (Volary)

4.místo                Ondřej Štolka (Volary)

5.místo               Richard Černohorský (Lomnice nad Lužnicí)

Vítěz útěchy        Ondřej Paleček (Doudleby)

 

Kategorie dívky

1.místo                Natálie Maršánová (Vyšší Brod)

2.místo                Julie Navrátilová (Lomnice nad Lužnicí)

3.místo                Gabriela Švejdová (České Budějovice)

4.místo                Marie Škochová (Kovářov)

5.místo                Dominika Honnerová (Volary)

Vítěz útěchy         Aneta Dvořáková (Hluboká na Vltavou)

Fotografie najdete v našem fotoalbu

 

Okresní bodovací soutěž mládeže LENTILKY 2023-2024

Podrobné informace najdete na stránkách okresního svazu stolního tenisu RSST J.H.

Fotografie z turnajů najdete v naší fotogalerii

 

Tréninky mládeže každé pondělí od 17:30 do 19:00 (ostatní informace najdete pod odkazem Stolní tenis)

 

Sportovní hry SDTJ Ostrava - Vřesina 2.9. - 3.9.2023 podrobnosti najdete pod odkazem Akce DTJ

 

Lomnice A OPI stolní tenis - tabulka sezóna 2023/2024

Lomnice B OPII stolní tenis - tabulka sezóna 2023/2024

 

 

 

    GRENA, a.s.       logo.jpg

umservis.jpg